Mobile menu

11 січня 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням заступника голови комісії Олексія Черякова. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко, а також голова Матусівської ОТГ Василь Колісник і заступник голови Шполянської міської ради Сергій Заєць.

Першим комісія розглянула план роботи постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту на 2018 рік. З інформацією по даному питанню виступив заступник голови комісії Олексій Черяков. Членів комісії було ознайомлено з переліком питань, що пропонуються до розгляду на засіданнях постійної комісії. Депутатами були конкретизовані пункти плану та вирішено затвердити план роботи постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту на 2018 рік.

Наступним комісія розглянула питання передачі в комунальну власність Матусівської сільської ради бюджетних установ комунальної власності Шполянської районної ради та зміну підпорядкування навчальних закладів. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членам комісії було запропоновано передати бюджетні установи, що розташовані на території Матусівської об'єднаної територіальної громади, з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Матусівської сільської ради. Депутатами була погоджена передача бюджетних установ з 01.09.2018 р. та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

 Третім комісія розглянула питання передачі в комунальну власність Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи. З інформацією по даному питанню виступила директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко. Членам комісії було запропоновано звернутися до Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади з пропозицією щодо передачі в комунальну власність Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи з комунальної власності Шполянської районної ради. Депутатами було погоджено текст звернення та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.