Mobile menu

11 січня 2018 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, завідувач сектору економічного розвитку Олена Козак, директор Шполянського РЦСССДМ Галина Орєшіна, директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник та начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський.

Першим комісія розглянула план роботи на 2018 рік комісії з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності. Членів комісії інформував голова комісії Павло Мальчик, який ознайомив присутніх із запропонованим переліком питань для розгляду на засіданнях постійної комісії. Депутатами були обговорені запропоновані питання та вирішено погодити план роботи на 2018 рік комісії з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності.

Другим комісія розглянула Програму економічного і соціального розвитку на 2018 рік. Членів комісії інформувала завідувач сектору економічного розвитку Олена Козак, яка ознайомила присутніх із цілями соціально-економічного розвитку Шполянщини на 2018 рік. Депутатами було наголошено на пріоритетах соціально-економічного розвитку Шполянщини на 2018 рік та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія заслухала Інформацію про хід виконання комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки. Членів комісії інформувала директор Шполянського РЦСССДМ Галина Орєшіна, яка ознайомила присутніх із станом соціальної роботи з особами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Депутатами було наголошено на здійсненні соціальної роботи з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, а Інформацію про хід виконання комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки взято до відому.

Четвертим комісія розглянула Порядок визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури Шполянського району. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який ознайомив присутніх із висновком Антимонопольного Комітету України. Депутатами було також розглянуто висновок Державної регуляторної служби України та вирішено Порядок визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури Шполянського району не вносити дане питання до порядку денного сесії районної ради.

 Наступним комісія розглянула питання передачі частини майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. Членів комісії інформував директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, який ознайомив присутніх із складом комісії по здійсненню приймання-передачі частини майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. Депутатами було також наголошено на необхідності вчасної підготовки Актів приймання-передачі частини майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Шостим комісія розглянула питання передачі цілісних майнових комплексів закладів освіти, що розташовані на території Матусівської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Матусівської сільської ради ОТГ. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський, який ознайомив присутніх із складом комісії по здійсненню приймання-передачі цілісних майнових комплексів закладів освіти, що розташовані на території Матусівської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Матусівської сільської ради ОТГ. Депутатами було також наголошено на необхідності вчасної підготовки Актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів закладів освіти, що розташовані на території Матусівської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Матусівської сільської ради ОТГ та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула питання укладення договору оренди приміщення колишньої майстерні Матусівського НВК №2. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський, який запропонував присутнім надати згоду на укладення договору оренди приміщення колишньої майстерні Матусівського НВК №2 для розміщення комунального підприємства "Відродження" Матусівської сільської ради. Депутатами було погоджено укладення договору оренди приміщення колишньої майстерні Матусівського НВК №2 для розміщення комунального підприємства "Відродження" Матусівської сільської ради та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Восьмим комісія розглянула питання передачі об'єкту комунальної власності Шполянської районної ради – приміщення амбулаторії до комунальної власності Матусівської сільської ради. Членів комісії інформував голова районної ради Олександр Кузуб, який вказав на необхідність Шполянському ЦПМСД здійснити передачу приміщення амбулаторії на баланс Матусівської сільської ради. Депутатами було затверджено склад комісії з передачі приміщення амбулаторії та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула питання передачі об'єкту комунальної власності Шполянської районної ради – автомобіля швидкої допомоги до комунальної власності Матусівської сільської ради. Членів комісії інформував голова районної ради Олександр Кузуб, який вказав на необхідність Шполянському ЦПМСД здійснити передачу автомобіля швидкої допомоги на баланс Матусівської сільської ради. Депутатами було затверджено склад комісії з передачі автомобіля швидкої допомоги та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Десятим комісія розглянула питання передачі майна районної комунальної власності, що перебуває в користуванні Шполянського районного ЦПМСД до комунальної власності Шполянської міської ради. Членів комісії інформував голова районної ради Олександр Кузуб, який ознайомив присутніх із складом комісії з передачі майна та обладнання, що перебуває в користуванні Шполянського районного ЦПМСД з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. Депутатами було рекомендовано Шполянській міській раді використовувати майно, що обліковується на балансі Шполянського районного ЦПМСД виключно для надання медичних послуг населенню та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Останнім комісія розглянула питання затвердження проектної документації. Членів комісії інформував голова районної ради Олександр Кузуб, який ознайомив присутніх із проектною документацією "Капітальний ремонт будівлі терапевтичного відділення Шполянської центральної районної лікарні (с. Лебедин). Повна заміна електромережі терапевтичного відділення"". Депутатами була обговорена можливість фінансування робіт за рахунок коштів державного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.