Mobile menu

Додаткову дитячу групу, яку відвідуватимуть ще 18 дошкільнят, урочисто відкрито у дитсадочку села Васильків минулої п'ятниці, 2 лютого. Відтепер до дитячого садка ходитимуть більше 40 маленьких мешканців села, яким будуть створювати цікаве дозвілля педагоги. 

 Директор Васильківського НВК Наталія Мотрич під час відкриття групи, зокрема, сказала: "Сьогодні в нашому дошкільному закладі відкривається чергова, друга група. Це важлива подія для села, тепер ми зможемо приймати усіх бажаючих малят в дитсадок. Відкриттю групи передувала клопітка робота, яка вимагала часу і коштів. Завдяки турботі сільського голови Івана Дубини, виконкому сільради були виділені кошти на ремонтні роботи. Також за гроші з сільського бюджету закуплено меблі, а за батьківські та спонсорські кошти придбано постільні приналежності, іграшки. Ми щиро вдячні усім, хто долучився і допоміг відкрити таку гарну групу для дошкільнят Василькова". 

Заступник голови районної ради Лідія Татарина, вітаючи батьків, малят і працівників дитсадка з відкриттям нової групи, зокрема, сказала: "Спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та батьків у нашому районі діє 31 дошкільна дитяча установа. Ці заклади кожного року розширюються і в них збільшується кількість вихованців. Сьогодні відкриття другої групи в Васильківському ДНЗ — гарна святкова подія для села. Я дякую всім, хто турбується про добробут і хороші умови для навчання і виховання дітей". 

 Сільський голова Іван Дубина наголосив, що  відкриття групи — результат спільної праці та зусиль влади і громади. На ремонт приміщень з сільського бюджету витрачено понад 125 тисяч гривень, закуплено меблі. Яскравий, насичений різноманітними номерами концерт вихованців старшої групи дитсадка став гарним подарунком гостям, батькам та маленьким "господарям" установи. Дітки артистично розповідали віршики і співали пісні, продемонструвавши, що в дитячій установі вони всебічно розвиваються і навчаються.