Mobile menu

  2 лютого Шполянська громада святкувала свою першу річницю. З цієї нагоди у кіноконцертному залі "Космос" відбувся святковий концерт за участі жителів громади: м. Шпола, с. Кримки, с. Скотареве, гостей.

 На День народження громади прибули почесні гості: заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань, заступник голови районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз, делегації Ромтистрівської та Мокрокалигірської громад на чолі з сільськими головами Володимиром Ховайбу та Вікторією Пипою, та інші.

Під час заходу в холі кіноконцертного залу "Космос" відбувалась виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва, яку представили заклади освіти Шполянської міської об'єднаної територіальної громади та працівники Шполянських бібліотек.

Міський голова Сергій Кравченко привітав присутніх з першою річницею утворення Шполянської громади, побажав добра, здоров’я, родинного затишку, миру і спокою.

 Сергій Кравченко згадав, що нелегкою була дорога до об’єднання, але він побачив величезний потенціал, повірив у доцільність створення нової громади. Також Сергій Кравченко наголосив на тому, що на сьогоднішній момент визначено пріоритети громади на шляху до розвитку, визначено першочергові завдання, розроблено Стратегічний план розвитку Шполянської міської об'єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

"Прожитий рік Шполянською міською об'єднаною територіальною громадою був суцільним періодом пошуків, змін, становлення, реалізації нових ідей," - сказала у своєму виступі заступник голови районної ради Лідія Татарина та побажала членам громади згуртованості, успішного розвитку і здобутків.

Жителів та гостей громади вітали згуртований танець Шполянської, Кримківської та Скотарівської студії сучасного танцю "Еліт", співоче подружжя Говрасів із Мокрокалигірської ОТГ, народна пісня, яка об'єднала на сцені аматорські ансамблі будинків культури міста та двох сіл громади: народного аматорського ансамблю українських інструментів "Вечорниці", народного аматорського фольклорного ансамблю "Берегиня" Шполянського МБК, Кримківського жіночого вокального ансамблю "Червона Калина", Скотарівського жіночого вокального ансамблю "Осіння мелодія", ансамбль гітаристів Шполянської дитячої школи мистецтв (керівник Ольга Георгієва), дитячий ансамбль "Калинонька" Будинку школярів (керівник Валентина Каландирець), танцювальні колективи "Роял Денс" (керівник Юлія Вдовик) та "Розмай" (керівник Каріна Ігоніна), директор Кримківського СБК Ольга Поліщук, та гурту "Шанс", Шполянського МБК.

 На завершення свята всі гуртом виконали гімн Шполянської ОТГ, слова та музику якого написав Юрій Присяжний.

Шполянська міська об’єднана територіальна громада, відзначаючи свою першу річницю, сповнена надій і оптимізму на успішний розвиток, розбудову, благоустрій населених пунктів та створення зручних і комфортних умов проживання для всіх жителів громади.