Mobile menu

7 лютого 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий та начальник служби у справах дітей Галина Григор'єва.

Першим комісія розглянула Інформацію про хід виконання районної програми "Шкільний автобус" на 2015-2019 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членів комісії було ознайомлено з ходом придбання автобусів для поповнення існуючого парку шкільних автобусів. Депутатами було наголошено на необхідності придбання автобусів для оновлення існуючого парку шкільних автобусів а Інформацію про хід виконання районної програми "Шкільний автобус" на 2015-2019 роки взято до відому.

Наступним комісія розглянула зміни до районної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членам комісії було запропоновано продовжити термін дії районної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2022 року. Депутатами була погоджена заміна словосполучень "дошкільних навчальних закладів" на словосполучення "заклад дошкільної освіти" та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

Третім комісія заслухала Інформацію про хід виконання програми розвитку музейної справи в районі на 2014-2018 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий. Членів комісії було ознайомлено про щорічне проведення комплексного аналізу збереження пам'яток музейного фонду. Депутатами було наголошено на необхідності детального обліку експонатів в музеях, а Інформацію про хід виконання програми розвитку музейної справи в районі на 2014-2018 роки взято до відому.

 Наступним комісія заслухала Інформацію про хід виконання районної програми поліпшення кінообслуговування населення на 2014-2018 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий. Членів комісії було ознайомлено із станом фінансового забезпечення заходів програми. Депутатами було обговорено стан фінансування програми поліпшення кінообслуговування населення, а Інформацію про хід виконання районної програми поліпшення кінообслуговування населення на 2014-2018 роки взято до відому.

П'ятим комісія заслухала Інформацію про хід виконання у 2017 році районної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2016-2020 роки". З інформацією по даному питанню виступила начальник служби у справах дітей Галина Григор'єва. Членів комісії було ознайомлено із станом первинного обліку служби у справах дітей. Депутатами було наголошено на необхідності утримання дітей в сімейних формах виховання, а Інформацію про хід виконання у 2017 році районної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2016-2020 роки" взято до відому.

Останнім комісія заслухала звернення гр. Олексія Пірогова. За результатами звернення було доручено депутату районної ради Анатолію Козленку підготувати матеріали для розгляду на наступному засіданні комісії.