Mobile menu

8 лютого 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань правоохоронної, мобілізаційної та антикорупційної роботи під головуванням заступника голови комісії Олександра Клименка. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та начальник 17 державної пожежно-рятувальної частини Олександр Руденко.

Першим комісія розглянула зміни до Районної програми забезпечення пожежної безпеки та техногенної безпеки на 2016-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник 17 державної пожежно-рятувальної частини Олександр Руденко. Членам комісії було роз'яснено, що зміни стосуються передбачення коштів на проведення поточного ремонту будівлі пожежно-рятувального підрозділу. Депутатами було наголошено на необхідності проведення поточного ремонту приміщень пожежно-рятувального підрозділу та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

Другим комісія розглянула Інформацію Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури щодо протидії та боротьби зі злочинністю та у сфері запобігання та протидії корупції. З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Олександр Кузуб. Членів комісії було ознайомлено із станом проведення організаційних заходів по зміцненню законності. Депутатами було наголошено на необхідності проведення організаційних заходів по зміцненню правопорядку та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.