Mobile menu

9 лютого 2018 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання депутатської комісії з питань земельних відносин, екології і природокористування, розвитку села та аграрного виробництва під головуванням Василя Вареника. 

 В роботі засідання взяли участь голова районної ради Олекcандр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та головний спеціаліст відділу Держгеокадастру у Шполянському районі Віталій Пуховський.

Першим комісії було представлено звернення депутата районної ради Ляшенка Ю.В. З інформацією по даному питанню виступив керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко. Членів комісії було проінформовано, що дане звернення до Голови Верховної Ради України стосується виключення з Податкового кодексу України положення щодо невідшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів та насіння свиріпи або ріпаку. Депутатами було обговорено питання забезпечення недопущення завдання збитків аграріям, а звернення депутата районної ради Ляшенка Ю.В. прийнято до відому.

Наступним було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ "Фенікс" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру у Шполянському районі Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення ФГ "Фенікс" технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0000 га., що знаходиться в адміністративних межах Матусівської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.