Mobile menu

12 лютого 2018 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський, директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник та головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець.

Першим комісія заслухала Інформацію про хід виконання обласної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки. Членів комісії інформував начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, яка ознайомив присутніх із станом виконання заходів обласної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки. Депутатами був обговорений хід виконання заходів обласної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки, а Інформацію про хід виконання обласної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки взято до відому.

Другим комісія розглянула зміни до Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки. Членів комісії інформував начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, який наголосив, що Програма щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки покликана забезпечити соціальний захист поранених військовослужбовців. Депутатами було наголошено на необхідності соціального захисту учасників АТО та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула питання погодження укладання договорів оренди спортивних майданчиків на 2018 рік. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський, який запропонував присутнім погодити укладання договорів оренди спортивних майданчиків на 2018 рік для проведення занять учнів Матусівською ДЮСШ. Депутатами були обговорені умови договорів оренди та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

 Четвертим комісія розглянула питання погодження укладання договорів оренди спортивних залів та навчальних кімнат на 2018 рік. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський, який запропонував присутнім погодити укладання договорів оренди спортивних залів та навчальних кімнат на 2018 рік для проведення занять учнів Матусівською ДЮСШ. Депутатами були обговорені умови договорів оренди та вирішено погодити укладання договорів оренди спортивних залів та навчальних кімнат на 2018 рік для проведення занять учнів Матусівською ДЮСШ.

Наступним комісія розглянула питання надання дозволу на списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський, який ознайомив присутніх із переліком майна НВК району на списання. Депутатами було наголошено на необхідності реалізації матеріалів як металобрухту та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Шостим комісія розглянула питання затвердження тарифів на постачання теплової енергії. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський, який наголосив на необхідності попереднього затвердження тарифів на постачання теплової енергії для навчальних закладів, розташованих в межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць на виконкомах сільських рад. Депутатами було вирішено розглянути дане питання після прийняття виконкомами сільських рад тарифів на постачання теплової енергії.

Наступним комісія розглянула питання надання дозволу на списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, який запропонував надати дозвіл на списання майна районної комунальної власності, що знаходиться на балансі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 9 велосипедів. Депутатами було розглянуто Акт на списання велосипедів та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Восьмим комісія розглянула питання погодження укладання договору оренди майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, який запропонував укласти договір оренди нежитлового приміщення на 4-му поверсі поліклінічного відділення площею 2м2 з ФОП Нешенко Н.П. для роздрібної торгівлі обробленою рентгенплівкою на 2018 рік. Депутатами були обговорені умови договору оренди майна районної комунальної власності та вирішено надати згоду Шполянській ЦРЛ на укладання договору оренди нежитлового приміщення на 4-му поверсі поліклінічного відділення площею 2м2 з ФОП Нешенко Н.П. для роздрібної торгівлі обробленою рентгенплівкою на 2018 рік.

Останнім комісія розглянула питання надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу кінотеатру "Космос" з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. Членів комісії інформував голова районної ради Олександр Кузуб, який ознайомив присутніх із планами використання кінотеатру "Космос" відділом культури і туризму та Шполянською міською радою. Депутатами була обговорена можливість передачі цілісного майнового комплексу кінотеатру "Космос" з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.