Mobile menu

Символічний мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування загиблих односельчан – учасників АТО Андрія Тихолоза та Олександра Кондратюка "Не згасне свіча пам'яті" відбувся у навчально-виховному комплексі села Ярославка. 

 На нього зібралися заступник голови районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови РДА Юрій Козоріз, Ярославський сільський голова Віталій Фартушній, мама Олександра Кондратюка – Ольга Олександрівна, учні та вчителі місцевої школи, учасники АТО, жителі села і сусідніх сіл. Також приїхали учні Нечаєвського НВК разом з директором Ольгою Приємською і сільським головою Володимиром Приходьком.

Розпочався захід проникливими словами школярів про тяжкі часи, які нині переживає наша держава про учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, звучали зворушливі спогади про Андрія Тихолоза та Олександра Кондратюка. Діти і вчителі читали вірші, виконували пісні, запалили свічі пам`яті. Війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей, справжніх Героїв.

 У стінах цієї школи Андрій та Олександр здобували освіту, тож односельчани, вчителі пам’ятають земляків ще з юних літ.

Мужні, віддані військовій присязі, талановиті й професійні військовослужбовці, патріоти своєї Батьківщини – такими словами згадували загиблих односельчан в Ярославській школі. Їх постаті, викарбовано не лише на гранітних дошках, а й у серцях.

Запаливши свічки та лампадки, усі присутні зі сльозами на очах хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв.

До меморіальних дошок учасники заходу у скорботі поклали квіти.

На завершення заходу всі присутні разом виконали Гімн України. 

Хай не зів’януть квіти, покладені до пам’ятної дошки на честь Героїв, хай живе вічна пам'ять про захисників України!