Mobile menu

20 лютого 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло спільне засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика і президії районної ради під головуванням Олександра Кузуба. 

 На розгляд комісії було представлено одне питання – про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу кінотеатру "Космос", що розташований на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Олександр Кузуб. Членам комісій було запропоновано погодити склад комісії по здійсненню приймання-передачі цілісного майнового комплексу кінотеатру "Космос". Депутатами була наголошено на необхідності здійснити приймання-передачу цілісного майнового комплексу кінотеатру "Космос" до 01 квітня 2018 р. та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

До порядку денного засідання президії внесено одне питання "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової двадцять четвертої сесії районної ради".

 Голова районної ради Олександр Кузуб проінформував членів президії про суть питання, запропонованого для розгляду на сесії районної ради. В ході роботи депутати детально обговорили дане питання пропонованого порядку денного. 

Тож, президія районної ради вирішила скликати позачергову сесію районної ради 21 лютого 2018 року о 1500 годині в залі засідань районної ради. До порядку денного позачергової двадцять четвертої сесії внесено 1 питання, -

1. Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу кінотеатру "Космос", що розташований на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради.