Mobile menu

11 травня 2016 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, завідуючий сектором житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Тетяна Ветушко, начальник відділу освіти Павло Вербівський, директор районного центру зайнятості Ігор Мусюра, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва Олена Яровенко, начальник фінансового управління Оксана Голуб та начальник управління Державної казначейської служби України Павло Слюсар.

Першою розглядалася Програма з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Шполянського району на 2016-2020 роки. Присутніх інформувала завідуючий сектором житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Тетяна Ветушко, яка повідомила депутатів, що дана Програма спрямована на удосконалення механізму фінансового забезпечення робіт з будівництва доріг загального користування місцевого значення в населених пунктах району. Депутатами було рекомендовано спрямовувати фінансовий ресурс також на реконструкцію доріг загального користування місцевого значення в населених пунктах району та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула Інформацію про хід виконання районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки. Членів комісії інформував директор районного центру зайнятості Ігор Мусюра, який повідомив депутатів, що на обліку в районному центру зайнятості перебуває 34 учасника АТО, яким надано профінформаційні послуги з питань працевлаштування. Депутатами було рекомендовано покращити стан надання профконсультаційних послуг з питань працевлашутвання учасникам АТО, а Інформацію про хід виконання районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки взято до відому.

Третім комісія заслухала Звернення дирекції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. Членів комісії інформувала директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня, яка повідомила депутатів, що протягом останніх років стан приміщення редакції Шполянського телерадіомовлення значно погіршився – відбувається просідання бокової стіни. Депутатами було рекомендовано фінансовому управлінню передбачити внесення змін до районного бюджету для фінансування проведення капітального ремонту приміщення редакції районного телебачення і радіомовлення та збільшити видатки на виконання Програми розвитку Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2016-2017 роки.

Наступним комісія розглянула питання надання дозволу на списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував начальник відділу освіти Павло Вербівський, який повідомив депутатів про необхідність списання приміщення будівлі Соболівської школи №2. Депутатами було погоджено також списання приміщення сараю Соболівського НВК та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.


 

П'ятим комісія розглянула питання надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлових приміщень. Членів комісії інформував начальник відділу освіти Павло Вербівський, який повідомив депутатів про необхідність укладення договорів оренди між відділом освіти та відділом культури і туризму для проведення занять учнів в 2016 році. Депутатами було надано дозвіл на укладення договорів оренди нежитлових приміщень.

Наступним комісія розглянула питання надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення. Членів комісії інформував начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, який повідомив депутатів про необхідність укласти договір оренди гаража між районною радою та відділом культури і туризму. Депутатами було надано дозвіл на укладення договору оренди нежитлового приміщення.

Останнім комісія розглянула питання надання дозволу на списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував начальник відділу освіти Павло Вербівський, який повідомив депутатів про необхідність списання теплиці Лозуватської загальноосвітньої школи. Депутатами було погоджено списання теплиці Лозуватської загальноосвітньої школи та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.