Mobile menu

13 травня 2016 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань охорони здоров'я під головуванням Сергія Маєтного. 

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, головний лікар ЦРЛ Василь Уманець та головний лікар КЗ "Шполянський районний ЦПМСД" Наталія Качан.

 

Першим комісія розглянула районну комплексну Програму "Медичні кадри" на 2016-2018 роки. Членів комісії інформував головний лікар ЦРЛ Василь Уманець, який запропонував депутатам, з метою підняття престижу праці медичного працівника в суспільстві підтримати Програму "Медичні кадри". Депутатами було рекомендовано здійснити ряд заходів щодо соціального захисту медичних працівників в районі та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Другим комісія розглянула Програму інформатизації сфери охорони здоров'я району на 2016-2020 роки. Членів комісії інформувала головний лікар КЗ "Шполянський районний ЦПМСД" Наталія Качан, яка запропонувала депутатам, підтримати стратегію, спрямовану на ліквідацію відставання охорони здоров'я в сфері інформатизації від передових світових держав. Депутатами було підтримано дані заходи та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 

Напередодні День народження святкував депутат обласної ради, головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець. Голова районної ради Олександр Кузуб разом з членами комісії з питань охорони здоров'я тепло привітали іменинника, подарували йому квіти та побажали видатних успіхів на медичній ниві і довгих років плідної праці на благо рідному району.