Mobile menu

9 березня біля пам'ятника Кобзарю відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню народження великого українського поета Тараса Шевченка.

 У заході взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, працівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. 

Перед присутніми виступив голова районної ради Олександр Кузуб, який у своєму виступі зазначив, що творчість Тараса Шевченка відіграє важливу роль у формуванні свідомості молодих українців та процитував крилаті вислови відомого Великого Кобзаря України.

Ведучий мітингу ще раз нагадав присутнім про історію життя та творчість Тараса Шевченка: Тарас Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

 Поезію Тараса Шевченка вже більше півтора століття читає український народ і весь світ. Скільки ще звучатиме Шевченкове слово, залежить від нас з вами. Тож нехай "Заповіт" Великого Кобзаря стає заповітом для всіх нас, - зазначив ведучий мітингу.

Шевченкове слово піднесено і проникливо передали начальник відділу освіти, у справах сім"ї, молоді та спорту, культури та туризму Шполянської об'єднаної територіальної громади Ірина Каландирець, член громадської ради при Шполянській райдержадміністрації Тетяна Микитенко, вчитель української мови та літератури Васильківського НВК Ольга Куликова, учениця Журавського НВК Анна-Марія Присяжна.

Учасники урочистостей поклали вінки та квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.