Mobile menu

20 березня 2018 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко.

Першим комісія розглянула Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік. З інформацією по даному питанню виступила заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко. Членів комісії було ознайомлено з станом надходження коштів до районного бюджету в 2017 році. Депутатами було обговорено рівень надходжень до загального фонду та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Другим комісія розглянула Інформацію про виконання Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки за 2017 рік. З інформацією по даному питанню виступив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз. Членів комісії було ознайомлено із розподілом субвенції місцевого бюджету державному бюджету в сумі 506800 грн. Депутатами було обговорено використання коштів апаратом райдержадміністрації в сумі 222200 грн., а Інформацію про виконання Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки за 2017 рік взято до відому.