Mobile menu

22 березня 2017 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань охорони здоров'я під головуванням Сергія Маєтного. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та завідувач поліклінічного відділення ЦРЛ Лідія Маєтна.

Першим був розглянутий план роботи постійної комісії з питань охорони здоров'я на 2018 рік. Членів комісії інформував голова комісії Сергій Маєтний, який ознайомив присутніх із пропонованим переліком питань для розгляду на засіданнях постійної комісії. Депутатами була обговорена необхідність розгляду даних питань та затверджено план роботи постійної  комісії на 2018 рік.

Наступним комісія розглянула звернення депутатів Шполянської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, про соціальний захист медичних працівників. Членів комісії інформував голова комісії Сергій Маєтний, який звернув увагу присутніх на недофінансування галузі охорони здоров'я. Депутатами було також обговорено рівень заробітної плати працівників охорони здоров'я та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Третім комісія заслухала Інформацію про хід виконання районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки. Членів комісії інформувала завідувач поліклінічного відділення ЦРЛ Лідія Маєтна, яка ознайомила депутатів із ходом поширення інформації про види допомог для учасників АТО. Депутатами були обговорені види допомог для членів родин учасників АТО, а Інформацію про хід виконання районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки взято до відома.

Наступним комісія заслухала Інформацію про хід виконання Програми інформатизації сфери охорони здоров'я району на 2016-2020 роки. Членів комісії інформувала завідувач поліклінічного відділення ЦРЛ Лідія Маєтна, яка ознайомила депутатів із створенням умов для розвитку інформатизації сфери охорони здоров'я району. Депутатами був обговорений стан організації системи реєстрації на основі телекомунікаційних технологій, а Інформацію про хід виконання Програми інформатизації сфери охорони здоров'я району на 2016-2020 роки взято до відома.

П'ятим комісія заслухала Інформацію про виконання районної цільової соціальної Програми "Цукровий діабет" на 2014-2017 роки. Членів комісії інформувала завідувач поліклінічного відділення ЦРЛ Лідія Маєтна, яка ознайомила депутатів із станом обліку хворих цукровим діабетом. Депутатами було рекомендовано головному лікарю ЦРЛ підготувати звіт про виконання районної цільової соціальної програми "Цукровий діабет" на 2014-2017 роки, а Інформацію про виконання районної цільової соціальної Програми "Цукровий діабет" на 2014-2017 роки взято до відома.

Останнім комісія розглянула Інформацію про хід виконання районної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу на 2014-2018 роки. Членів комісії інформувала завідувач поліклінічного відділення ЦРЛ Лідія Маєтна, яка ознайомила депутатів із забезпеченням обстеження на ВІЛ. Депутатами було обговорено стан до тестового консультування, а Інформацію про хід виконання районної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу на 2014-2018 роки взято до відома.