Mobile menu

22 березня 2018 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Олександра Кузуба.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко, головний спеціаліст відділу культури і туризму Ірина Яценко, головний лікар КЗ Шполянський районний ЦПМСД Наталія Качан та головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової двадцять п'ятої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Олександр Кузуб.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 8 питання, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 25 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 27 березня 2018 року о 1000, було включено 8 питань:

1. Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік. 

2. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей кінотеатру "Космос" з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади. 

3. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Матусівської сільської ради об’єднаної територіальної громади. 

4. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей, які знаходяться на балансі комунального закладу "Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. 

5. Про звернення депутатів Шполянської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, про соціальний захист медичних працівників.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Надточаївка. 

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.