Mobile menu

26 березня Шполянська підстанція Звенигородської станції швидкої медичної допомоги отримала сучасний спеціалізований автомобіль з ношами для транспортування тяжких лежачих хворих, на придбання якого витрачено 750 тис. грн. з районного бюджету. Це знакова подія для громади, адже такого автомобіля у нашому районі не було.

 

Комплектація автомобіля гарантує високу якість надання послуги з транспортування хворих будь-якої категорії складності, в тому числі із здійсненням постійного моніторингу основних життєвих показників систем та органів пацієнта, проведенням штучної вентиляції легень тощо.

Придбанню нової, сучасної швидкої для потреб усієї громади особливо раділи медики. У щоденних  реаліях, з якими вони постійно стикаються, медичним працівникам особливо  важливо відчувати підтримку громади, влади та просто небайдужих людей. І придбання спеціалізованого автомобіля швидкої допомоги є гарним прикладом цьому.

Дотепер лікарі були змушені перевозити пацієнтів старенькими УАЗами, оскільки іншого транспорту не мали. Відтепер, завдяки співпраці обласної, районної, міської влад та бізнесу, медики транспортуватимуть хворих новим автомобілем.

 – Це чудовий і дуже потрібний подарунок Вашому закладу, який покращить умови надання медичної допомоги. – акцентував директор КУ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"  Ігор Фесун. – Адже умови в салоні нового автомобіля просто суперові – встановлені кондиціонери, відповідні ноші, крісла для супроводжуючого медперсоналу, сумки-холодильники.

        Автомобіль швидкої допомоги – це не перший і не єдиний подарунок від влади, підкреслив заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко. На черзі стоїть вирішення питання опалення приміщення Шполянської підстанції.

Голова районної ради Олександр Кузуб відмітив, що сьогодні, в умовах реформування  системи охорони здоров'я, будь-який медичний заклад має бути оснащений сучасною медтехнікою. Наше завдання, щоб люди отримували якісні медичні послуги, адже здоров'я – найдорожче, що є у людини.

Олександр Кузуб подякував заступнику голови обласної ради Валентину Тарасенку, директору КУ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"  Ігорю Фесуну та депутату обласної ради Анатолію Ткаченку за постійну підтримку галузі охорони здоров'я і висловив переконання на подальшу плідну співпрацю. 

Добре, коли влада і бізнес спільно дбають про створення належних умов для надання якісної медичної допомоги населенню, та все ж, як підсумував голова районної ради Олександр Кузуб: "Хай ніколи не спішить до кожного з нас оця нова, красива машина".