Mobile menu

11 квітня в кабінеті голови районної ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення І етапу обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад під головуванням голови організаційного комітету Олександра Кузуба.

 Присутні були ознайомлені із листом Української асоціації районних та обласних рад про проведення Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів місцевих рад та з розпорядженням голови Черкаської обласної ради "Про проведення у 2018 році обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад".

Після тривалого обговорення дати проведення змагань та видів спорту було вирішено розпочати районний етап спартакіади 5 травня на базі Шполянської загальноосвітньої школи №3 з видами спорту: волейбол та теніс настільний, а продовжити його на стадіоні "Колос" змаганнями з міні-футбол, шахів, шашок, дартсу, підтягування на перекладині, жиму лежачи, бігу на 400 та 1000 м. і піднімання гирі.

Обговоривши всі аспекти проведення змагань члени комісії одноголосно підтримали пропозицію про обов'язкову участь в змаганнях всіх сільських голів району без обмеження кількості членів команд.