Mobile menu

11 квітня 2018 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням секретаря комісії Наталії Голобородько. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, заступник головного лікаря Шполянської ЦРЛ Світлана Балковенко та директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко.

Першим комісія розглянула Акт приймання-передачі майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади. Членів комісії інформував директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, який запропонував затвердити Акт приймання-передачі майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади. Депутатами було наголошено на необхідності передачі майна з дати затвердження Акту приймання-передачі та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Другим комісія розглянула Інформацію Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України "Про вжиття заходів, спрямованих на розвиток конкуренції". Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який проінформував присутніх про повноваження районної ради в питанні встановлення орендних ставок для об'єктів, що перебувають в комунальній власності. Депутатами було обговорено дане питання та рекомендовано адміністрації Шполянської ЦРЛ привести у відповідність з вимогами антимонопольного законодавства договір оренди з ЧОКП "Фармація".

Наступним комісія розглянула погодження надання в оренду частини приміщення районної поліклініки. Членів комісії інформувала заступник головного лікаря Шполянської ЦРЛ Світлана Балковенко, яка запропонувала погодити укладання договору оренди нежитлового приміщення площею 10,94 м2 за адресою м. Шпола, вул. Соборна, 58 з КЗ "Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" для облаштування кабінету долікарського огляду. Депутатам було повідомлено, що створення кабінету долікарського огляду передбачено Стратегією розвитку Шполянської міської об'єднаної територіальної громади на період до 2020 р., а комісія надала згоду на укладання договору оренди частини приміщення районної поліклініки.

Четвертим комісія розглянула погодження укладання Договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі Шполянської районної ради. Членам комісії було запропоновано погодити укладання договору оренди нежитлових приміщень площею 22 м2 за адресою м. Шпола, вул. Лозуватська, 60 з Службою у справах дітей. Депутатам було повідомлено, що виділення даних приміщень необхідне для забезпечення виконання службових повноважень Службою у справах дітей, а тому комісія надала згоду на укладання договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі Шполянської районної ради.

Останнім комісія розглянула питання надання згоди на передачу Матусівської ДЮСШ, що розташована на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади. Членів комісії інформувала директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко, яка запропонувала передати Матусівську ДЮСШ, що розташована на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади. Депутатами був обговорений склад комісії по здійсненню приймання-передачі Матусівської ДЮСШ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.