Mobile menu

13 квітня 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань регламенту та депутатської діяльності під головуванням Олександра Фисуна. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та депутат районної ради Сергій Струк.

Першим було розглянуто питання проведення щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду. Членів комісії інформував голова районної ради Олександр Кузуб, який ознайомив присутніх із пропонованим Положенням про щорічний районний конкурс на кращу сільську раду. Депутатами була погоджена дата набрання чинності Положення та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Другим було розглянуто заяву депутата районної ради Сергія Струка. Членів комісії інформував депутат районної ради Сергій Струк щодо суті конфлікту, яка склалася між ним та депутатом районної ради Володимиром Потапенком. Депутатами було наголошено на необхідності врегулювання конфліктів між представниками депутатського корпусу та рекомендовано депутатам районної ради дотримуватись етичних норм спілкування.