Mobile menu

25 квітня 2018 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Олександра Кузуба.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Тетяна Ветушко, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, начальник фінансового управління Оксана Голуб, директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський та головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової двадцять шостої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Олександр Кузуб.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 15 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 26 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 27 квітня 2018 року о 1000, було включено 15 питань:

1. Про інформацію Шполянського районного відділу Смілянської місцевої прокуратури щодо протидії та боротьби зі злочинністю та у сфері запобігання та протидії корупції. 

2. Про щорічний районний конкурс на кращу сільську раду.

3. Про внесення змін до районної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки. 

4. Про внесення змін до програми розвитку книговидавничої справи в районі на 2017-2020 роки. 

5. Про внесення змін до Програми "Інформаційно-аналітична система "Місцеві бюджети на 2016-2018 роки". 

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №22-4/VII "Про районний бюджет на 2018 рік". 

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2017 №21-12/VII "Про внесення змін до рішення районної ради від 21.10.2016 р. №11-6/ VII "Про районну премію ім. Олекси Влизька в галузі літератури". 

8. Про затвердження Акту приймання-передачі майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

9. Про надання згоди на передачу Матусівської ДЮСШ, що розташована на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

10. Про утворення комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Шполянської районної ради. 

11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Ржевського О.В. для ведення фермерського господарства. 

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Курінний В.О. для рибогосподарських потреб (став). 

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді СФГ "Фаворит" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.