Mobile menu

26 квітня в районному центрі м. Шпола відбулись районні заходи, приурочені  32-й річниці Чорнобильської катастрофи, сумної дати в новітній українській історії – Дня Чорнобильської трагедії

 В даному мітингу-реквіємі прийняли участь: заступники голови райдержадміністрації та районної ради,  начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники  районних служб, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають  в територіальних громадах району, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій м. Шпола, керівники політичних партій та громадських організацій, представники районних засобів масової інформації.

О 10 годині багатолюдна колона, з корзинами квітів, організовано відправилась до пам’ятного  знака ліквідаторам  аварії на Чорнобильській АЕС, де і відбулось покладання квітів.

В мітингу-реквіємі, приуроченому катастрофі на Чорнобильській АЕС, виступаючі пригадували ті жахливі весняні дні, закликали всіх присутніх схилити  у скорботі голову перед світлою пам’яттю тих, хто пішов у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі,  а також віддати  данину пам’яті  живим. Тому ми всі, які живуть нині, їм безмежно вдячні.

          Говорилось про те, що людський біль і розпач притуплюються з часом, але в пам'яті назавжди залишаються спогади… 

Мітинг – реквієм закінчився вшануванням пам'яті загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС та хвилиною мовчання.

Всім нам не можна забувати імена героїв та цієї сумної сторінки нашої історії. Адже через атомне пекло, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, пройшли сотні тисяч ліквідаторів нашої країни.