Mobile menu

Шановна громада села Лебедин! Прийміть найщиріші вітання з нагоди зайняття вами ІІІ місця в обласному конкурсі на кращу сільську раду! Дякую всім, хто має причетність до покращення життя в селі Лебедин, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наше село кращим.

Протягом важкого 2015 року ми успішно виконали план соціально-економічного розвитку села. Розвиток будь-якого села залежить від багатьох чинників. Одним із основних завдань у роботі Лебединської сільської ради є організація діяльності з розвитку території, посилення ролі у вирішенні життєво важливих питань територіальної громади, благоустрою села. Упродовж останніх років жителі Лебедина все тісніше згуртовуються для вирішення місцевих проблем, і це не може не радувати, адже у будь-яких починаннях головна наша сила полягає у єдності.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо нашої громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку та мирного неба над головою! Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного села додають сили і наснаги!

 

З повагою голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб