Mobile menu

   18 травня 2016 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна.
   В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб,  керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу освіти Павло Вербівський, завідувач сектору інформаційного забезпечення Наталія Карплєвська, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, Лозуватський сільський голова Станіслав Бойко, головний редактор районної газети "Шполянські вісті" Анатолій Вікторук та виконуючий обов'язки директора Васильківського професійного ліцею Віктор Максимчук.

   Першим комісія заслухала рішення мітингу "Спасемо Надію – Збережемо Україну". З інформацією по даному питанню виступив Лозуватський сільський голова Станіслав Бойко. Членів комісії було проінформовано, що при проведенні мітингу жителями Шполянського району було прийнято рішення звернутися до районної ради з проханням визнати Росію – країною агресором. Депутатами було обговорено процедуру маркування товарів російського виробництва, що продаються на Шполянщині, та вирішено доручити Лозуватському сільському голові Станіславу Бойку підготувати конкретний проект рішення районної ради для розгляду його на наступному засіданні комісії.
   Наступним комісія розглянула районну Програму розвитку газети "Шполянські вісті" та розширення поінформованості населення Шполянського району на 2016-2017 роки. З інформацією по даному питанню виступила завідувач сектору інформаційного забезпечення Наталія Карплєвська. Членів комісії було проінформовано, що основною метою програми є створення ефективної системи інформування населення про стан суспільного життя. Депутатами було рекомендовано забезпечити створення ефективної системи інформування населення про стан суспільно-політичного життя та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.
   Третім комісія розглянула питання демонстрації кінофільмів в районі. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий. Членів комісії було ознайомлено із розрахунками щодо демонстрації фільмів в Шполянському районі. Депутатами була обговорена робота районної Програми поліпшення кінообслуговування населення та вирішено рекомендовано фінансовому управлінню винайти кошти в сумі 52 тис. грн. для демонстрації фільмів на території Шполянського району.

   Останнім комісія розглянула звернення адміністрації Васильківського професійного ліцею. З інформацією по даному питанню виступили начальник відділу освіти Павло Вербівський та виконуючий обов'язки директора Васильківського професійного ліцею Віктор Максимчук. Членів комісії було ознайомлено із текстом Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.04.2-16 р. №426 "Про оптимізацію мережі професійно-технічних навчальних закладів Черкаської області, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України" та роз'яснено, що дана оптимізація не несе за собою ліквідацію Васильківського професійного ліцею, а створює підґрунтя для подальшого його розвитку, як учасника багатопрофільного регіонального центру професійної освіти. Депутатами було обговорено дану інформацію та прийнято її до відому.