Mobile menu

19 травня в м. Городище відбулись фінальні змагання обласної спартакіади серед депутатів місцевих рад. Розпочалася вона з урочистого виходу команд та виконання Державного Гімну.

 Голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець побажав всім доброго спортивного дня, а ще – пройти всі випробування без травм.

Головний суддя Юрій Мрачковський ознайомив з програмою змагань для футзалістів, волейболістів, тенісистів, шахістів та шашкістів.

 Поборотися за спортивну першість області зголосилися збірні команди 17 районів та команда депутатів обласної ради. 

Головна мета проведення спартакіади – активізація фізкультурно-спортивної роботи в усіх ланках системи місцевого самоврядування, пропаганда здорового способу життя, подальший розвиток олімпійських та масових видів спорту.

 Шполянщину на змаганнях представляли: у футзалі – депутати Лебединської сільської ради Віктор Колот та Руслан Петровський (який також захищав честь району в змаганнях з настільного тенісу), голова районної ради Олександр Кузуб, депутат міської ради Вадим Логвінов, депутат Топильнянсьвої сільської ради Іван Слива та Надточаївський сільський голова Микола Шевченко; депутат Надточаївської сільської ради Юлія Шевченко представляла район у настільному тенісі, секретар Терешківської сільської ради Наталія Скляр та депутат Сигнаївської сільської ради Олександр Лоцман у шахах, а депутат Нечаєвської сільської ради Тетяна Дібрівська у шашках.

Районна рада дякує всім депутатам за участь у Спартакіаді, за підтримку і розуміння, за активну життєву позицію.