Mobile menu

31 травня 2018 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб та начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін.

Першим комісія заслухала інформацію про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було ознайомлено з станом надходження коштів до районного бюджету в І кварталі 2018 році. Депутатами було обговорено рівень надходжень до загального фонду та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Наступним комісія розглянула питання погодження розпоряджень районної державної адміністрації №201 "Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік" та №202 "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік". З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членам комісії було вказаного, що дані зміни стосуються перерозподілу коштів для співфінансування обласної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків". Депутатами було наголошено на необхідності придбання персонального комп'ютера для початкової школи та погоджені розпорядження районної державної адміністрації №201 "Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік" та №202 "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік".

Останнім комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членам комісії було запропоновано надати одноразову грошову допомогу гр. Ришковцю Д.М. на лікування. Депутатами було вирішено надати одноразову грошову допомогу жителю с. Капустине Ришковцю Д.М. в сумі 1000 грн.