Mobile menu

7 червня 2018 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання депутатської комісії з питань земельних відносин, екології і природокористування, розвитку села та аграрного виробництва під головуванням Василя Вареника. 

 В роботі засідання взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб та головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський.

Першим комісія розглянула питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Степової Т.В. для сінокосіння та випасання худоби. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення гр. Степової Т.В. технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок загальною площею 38,0000 га., що знаходяться в адміністративних межах Лозуватської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Чернуха О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення ФОП Чернуха О.В. технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,9381 га., що знаходиться в адміністративних межах Водянської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Третім було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ "ЛНЗ-Агро" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення СТОВ "ЛНЗ-Агро" технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 95,9868 га., що знаходяться в адміністративних межах Буртівської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Останнім було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ "ЛНЗ-Агро" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення СТОВ "ЛНЗ-Агро" технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 6,5922 га., що знаходяться в адміністративних межах Лебединської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.