Mobile menu

8 червня 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань правоохоронної, мобілізаційної та антикорупційної роботи під головуванням Володимира Дубини. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, провідний консультант-адміністратор Територіального сервісного центру №7143 Юрій Могильний, оперуповноважений МРВ СБ Тарас Кутас та начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Олександр Черевко.

Першим комісія розглянула Програму покращення надання адміністративних послуг в Територіальному сервісному центрі №7143 Регіонального сервісного центру ММВС в Черкаській області в 2018 році. З інформацією по даному питанню виступив провідний консультант-адміністратор Територіального сервісного центру №7143 Юрій Могильний. Членам комісії було роз'яснено, що Територіальний сервісний центр №7143 надає широкий спектр платних послуг , пов'язаних з проведенням державної реєстрації транспортних засобів усіх типів. Депутатами був обговорений спектр безоплатних послуг Територіального сервісного центру №7143 та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

 Другим комісія розглянула Програму протидії тероризму на території Шполянського району протягом 2018-2022 років. З інформацією по даному питанню виступив оперуповноважений МРВ СБ Тарас Кутас. Членів комісії було ознайомлено із ризиками можливого вчинення терористичних актів на території Шполянського району. Депутатами були обговорені ризики можливих диверсійних проявів в Шполянському районі та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

Останнім комісія розглянула районну програму надання шефської допомоги, фінансування заходів спрямованих на підвищення бойової готовності військової частини А1708 Збройних сил України на 2018-2019 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Олександр Черевко. Членів комісії було повідомлено, що програма спрямована на реалізацію в районі державної політики у сфері захисту незалежності держави. Депутатами було наголошено на необхідності реалізації в районі державної політики у сфері захисту територіальної цілісності держави та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.