Mobile menu

12 червня 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, Лип'янський сільський голова Сергій Іщенко, Нечаєвський сільський голова Володимир Приходько, Терешківський сільський голова Валентина Драчова, директор Лип'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микола Гнатик, директор Нечаєвського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Ольга Приємська, директор Терешківського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Руслан Поліщук та директор Лебединського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Сергій Осаула.

Першим комісія розглянула Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр". З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членів комісії було ознайомлено із особливостями порядку призначення директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр". Депутатами були внесені суттєві зміни до складу конкурсної та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

 Наступним комісія розглянула Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Шполянської районної ради. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членів комісії було ознайомлено із основними положеннями контракту з керівником (директором) закладу середньої освіти. Депутатами був розглянутий зразок екзаменаційного білета з тестовими завданнями для проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

Третім комісія розглянула районну Програму забезпечення безкоштовного підвезення педагогічних працівників навчальних закладів, що належать до комунальної власності Шполянської районної ради, розташованих у сільській місцевості, до місця роботи та у зворотному напрямку на 2018 рік. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членів комісії було ознайомлено із розрахунками відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту щодо відшкодування коштів за оплату проїзду педагогічними працівниками. Депутатами було наголошено на необхідності передбачення фінансування пільгового проїзду педагогічних працівників за рахунок субвенцій із сільських бюджетів та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

Насамкінець комісія розглянула питання реорганізації закладів загальної середньої освіти. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членів комісії було ознайомлено із переліком пропонованих до реорганізації закладів освіти. Депутатами було підтримано пропозицію депутата районної ради Сергія Осаули та вирішено перенести розгляд даного питання на наступне засідання комісії.