Mobile menu

12 червня 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань регламенту та депутатської діяльності під головуванням Олександра Фисуна. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина та керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко.

Першим було розглянуто питання підвищення надбавки за вислугу років голові районної ради Кузубу О.М. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який повідомив присутніх про набуття головою районної ради Кузубом О.М. стажу служби в органах місцевого самоврядування понад 20 років. Депутатами було погоджено підвищення надбавки голові районної ради Кузубу О.М. та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Другим був розглянутий штатний розпис Шполянської районної ради. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який ознайомив присутніх з основними положеннями постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. №363 "Про внесення змін до  постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. №268". Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.