Mobile menu

13 червня 2018 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Бурлака, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня та директор районного Будинку культури Анатолій Берестецький.

Першим комісія розглянула питання надання дозволу на прийняття до районної комунальної власності майна Лебединської сільської ради. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Бурлака, який запропонував присутнім прийняти в районну комунальну власність майно Лебединської сільської ради та передати його на баланс відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту. Депутатами був погоджений склад комісії по здійсненню приймання-передачі майна Лебединської сільської ради до районної комунальної власності та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Другим комісія розглянула зміни до Програми фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2018 рік. Членів комісії інформувала директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня, яка проінформувала, що зміни стосуються облаштування комерційного вузла обліку газу засобами дистанційної передачі даних. Депутатами було наголошено на необхідності виготовлення проектно-кошторисної документації та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

 Наступним комісія розглянула Інформацію про невиконання умов договорів оренди майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував директор районного Будинку культури Анатолій Берестецький, який повідомив присутніх про заборгованість по сплаті орендної плати орендарями приміщень в кіноконцертному залі "Космос" станом на 01.05.2018 р.. Депутатами було обговорено дане питання та рекомендовано адміністрації Шполянського районного Будинку культури вирішити дане питання згідно норм чинного законодавства.