Mobile menu

13 червня 2018 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Олександра Кузуба.

 

В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб, провідний консультант-адміністратор Територіального сервісного центру №7143 Юрій Могильний, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, начальник фінансового управління Оксана Голуб, директор редакції районного телебачення і радіомовлення Наталія Задорожня, заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн, директор територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, голова Матусівської ОТГ Василь Колісник, головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Бурлака та головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової двадцять сьомої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Олександр Кузуб.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 19 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 27 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 15 червня 2018 року о 1000, було включено 19 питань:

1. Про інформацію про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про Програму протидії тероризму на території Шполянського району протягом 2018-2022 років.

3. Про районну програму надання шефської допомоги, фінансування заходів спрямованих на підвищення бойової готовності військової частини А1708 Збройних сил Україна на 2018-2019 роки.

4. Про Програму покращення надання адміністративних послуг в Територіальному сервісному центрі №7143 Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області в 2018 році.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2018 рік.

 6. Про внесення змін до районної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки.

7. Про надання згоди на передачу частини майна (реабілітаційного обладнання "Альма") Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ.

8. Про затвердження Актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів, що розташовані на території Матусівської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Матусівської сільської ради ОТГ.

9. Про Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Шполянської районної ради.

10. Про Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Шполянської районної ради та складу конкурсної комісії.

11. Про районну Програму забезпечення безкоштовного підвезення педагогічних працівників навчальних закладів, що належать до комунальної власності Шполянської районної ради, розташованих у сільській місцевості, до місця роботи та у зворотному напрямку на 2018 рік.

12. Про погодження тарифів на поставку теплової енергії на 2018 рік.

13. Про надання дозволу на прийняття до районної комунальної власності майна Лебединської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Степової Т.В. для сінокосіння та випасання худоби.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Чернуха О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ "ЛНЗ-Агро" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ "ЛНЗ-Агро" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про підвищення надбавки за вислугу років голові районної ради Кузубу О.М.

19. Про затвердження штатного розпису Шполянської районної ради.