Mobile menu

Двадцять першого червня, напередодні дня професійного свята, у актовому залі районної ради влада району вітала працівників державних установ.

Державні службовці – це обличчя країни, на них лежить величезна відповідальність вирішення щоденних проблем громади.

З привітаннями до присутніх звернулася заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина. "Довіра до влади починається з державного службовця. Я переконана, що сила держави в її державних службовцях, в їх бажанні розвивати країну" - сказала Лідія Татарина. 

 Побажала заступник голови Шполянської районної ради винуватцям свята здоров’я, миру, благополуччя і реалізації у професійній діяльності. Та виконала почесну місію, нагородивши грамотами районної ради державних службовців: Тетяну Саванчук – начальника відділу документообігу і контролю апарату Шполянської райдержадміністрації і Оксану Квітку – провідного спеціаліста сектору інформаційного забезпечення апарату Шполянської райдержадміністрації.

До привітань і нагород додалися ще й пісенні подарунки та приємні хвилини гумору від артистів районного будинку культури та із Журавки, Лебедина і Надточаївки. Все це створило справді святкову, урочисту атмосферу і, відповідно, піднесений настрій присутнім.