Mobile menu

27 червня жителі Шполянщини зібралися біля пам'ятника Т.Шевченку аби відзначити свято – День Конституції України.

 На урочисту подію завітали поважні гості заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз.

Звертаючись до присутніх виступаючі відзначили, що 28 червня 1996 року – це день перемоги українців у боротьбі за самовизначення. Ось уже 22 роки Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії. Його прийняття ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю народу України жити у власній суверенній державі.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. І сьогодні ми знову змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи в неоголошеній війні з агресором на сході України.

 Будуючи  державу сьогодні, ми повинні чітко розуміти, що Україна має бути такою, щоб наші діти та онуки могли гордитися нею. Хочеться, щоб сьогоднішнє свято об’єднало нас усіх у спільному бажанні досягти цієї мети, - відзначили виступаючі.

Продовжився урочистий захід біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Виступаючі привітали присутніх з Днем Конституції України. Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатомандатність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.