Mobile menu

Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

25 жовтня 2018 р.                                                                                                           №01-06/67

Про скликання позачергової

двадцять дев'ятої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову двадцять дев'яту сесію районної ради 30 жовтня 2018 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про надання згоди на передачу установи та майна Лебединського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. 

2. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади бюджетних установ комунальної власності Шполянської районної ради та зміну підпорядкування навчальних закладів. 

3. Про надання згоди на передачу цілісних  майнових комплексів, майна та земельних ділянок, що розташовані на території Шполянської об’єднаної територіальної громади з районної комунальної власності в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. 

4. Про затвердження Акту приймання передачі спортивних майданчиків та контейнерів для сміттєвих відходів в районну комунальну власність. 

5. Про погодження кандидатури на посаду директора Матусівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Шполянської районної ради Черкаської області. 

6. Про погодження кандидатури на посаду директора Нечаєвського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Шполянської районної ради Черкаської області. 

7. Про погодження кандидатури на посаду директора Сигнаївського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Шполянської районної ради Черкаської області. 

8. Про внесення змін до Статуту комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Шполянської районної ради Черкаської області. 

9. Про надання згоди на передачу з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади сільських бібліотек-філіалів центральної бібліотечної системи. 

10. Про надання згоди на передачу з районної комунальної власності в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади матеріальних цінностей сільських бібліотек-філіалів Шполянської централізованої бібліотечної системи. 

11. Про внесення змін до Статуту Шполянської районної центральної бібліотечної системи. 

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Надточаївка. 

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості. 

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мишалов Тетяни Сакіївни. 

17. Про надання дозволу на списання майна районної комунальної власності. 

18. Про   встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови районної ради  Татариній Л.М.  

Голова районної ради О.М.Кузуб