Mobile menu

 Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

20 грудня 2018 р.                                                                                                                   №01-06/77

Про скликання позачергової

тридцять першої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову тридцять першу сесію районної ради 22 грудня 2018 року о 900 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Шполянського району на 2019 рік. 

2. Про районну цільову Програму "Призовна дільниця" на 2019 рік. 

3. Про районну програму організації рятування людей на водних об’єктах Шполянського району на 2019 рік. 

4. Про районну цільову програму підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, та їх сімей на 2019 рік. 

5. Про програму розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телерадіомовлення на 2019-2020 рік. 

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №22-4/VII «Про районний бюджет на 2018 рік». 

7. Про районний бюджет на 2019 рік. 

8. Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів та інших необоротних  матеріальних цінностей бібліотек-філіалів централізованої бібліотечної системи. 

9. Про надання згоди на передачу з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Іскренської сільської бібліотеки-філіалу №10 Шполянської централізованої районної бібліотечної системи. 

10. Про надання згоди на передачу матеріальних цінностей з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Іскренської сільської бібліотеки-філіал №10 Шполянської централізованої районної бібліотечної системи. 

11. Про звернення до Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади щодо надання згоди на передачу народних аматорських колективів з комунальної власності Шполянської районної ради. 

12. Про літературну премію ім. Миколи Томенка. 

13. Про затвердження Актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів закладів освіти та Актів приймання передачі матеріальних цінностей, що знаходяться на відповідальному зберіганні. 

14. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради та зміну її підпорядкування. 

15. Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу, майна та земельних ділянок Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. 

16. Про надання згоди на передачу шкільного автобуса з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. 

17. Про встановлення вартості харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району на 2019 рік. 

18. Про надання згоди на укладення договору оренди приміщення та обладнання тепло генераторної на твердому паливі Водянського НВК ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

19. Про внесення змін до рішення Шполянської районної ради від 30 жовтня 2018 року №29-1/VII «Про надання згоди на передачу установи та майна Лебединського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади». 

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб. 

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб. 

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. 

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

25. Про списання майна районної комунальної власності. 

26. Про погодження укладення договорів оренди, використання та позички майна районної комунальної власності. 

Голова районної ради О.М.Кузуб