Mobile menu

Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

21 травня 2019 р.                                                                                                              №01-06/22

Про скликання позачергової

тридцять п'ятої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55, п. 6 ст. 56 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову тридцять п'яту сесію районної ради 24 травня 2019 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Інформація про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року. 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-7/VII "Про районний бюджет на 2019 рік". 

3. Про затвердження Актів приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей Іскренської сільської бібліотеки-філіалу №10 та Шполянського районного Будинку культури ім. М.В.Гоголя. 

4. Про надання дозволу відділу освіти у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА на списання майна районної комунальної власності. 

5. Про внесення змін  в рішення районної ради від 21.03.2019 №34-12/VII "Про припинення юридичної особи Сердегівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І ступеня" Шполянської районної ради Черкаської області шляхом ліквідації". 

6. Про надання згоди на передачу майна районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Сердегівської сільської ради. 

7. Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2019-2020 роки. 

8. Про погодження штатного розпису редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. 

9. Про припинення шляхом ліквідації редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. 

10. Про передачу майна редакції Шполянського телебачення і радіомовлення. 

11. Про надання дозволу Шполянській центральній районній лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків на списання квартир, які перебувають у приватній власності, але знаходяться на балансі  Шполянської ЦРЛ. 

12. Про намір створити спостережну раду при реорганізованому комунальному некомерційному підприємстві "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради. 

Заступник голови районної ради                                                                           Л.М.Татарина