Mobile menu

Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

02 жовтня 2019 р.                                                                                                              №01-06/50

Про скликання позачергової

тридцять восьмої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55, п. 6 ст. 56 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову тридцять восьму сесію районної ради 09 жовтня 2019 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради та затвердження її персонального складу. 

2. Про створення комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради. 

3. Про призначення керівника комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна  лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

4. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

5. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

6. Про районну Програму розвитку та підтримки КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради. 

7. Про відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.  

8. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Шполянської районної ради Черкаської області. 

9. Про продовження терміну дії районної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, тв. Розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки. 

10. Про районну програму щодо забезпечення виконання рішень суду про стягнення боргу з компенсації витрат за надані послуги зв’язку пільговим категоріям громадян району на 2019-2020 роки. 

11. Про затвердження ліквідаційного балансу редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. 

12. Про внесення змін до Програми поліпшення матеріально-технічної бази Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління державної фіскальної служби у Черкаській області на 2019-2020 роки.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-7/VII "Про районний бюджет на 2019 рік". 

14. Про надання згоди на передачу шкільного автобуса з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Лип’янської сільської ради.

15. Про надання згоди на передачу з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Лип’янської сільської ради сільських бібліотек-філіалів Шполянської централізованої бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей. 

16. Про надання згоди на передачу з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Матусівської сільської ради сільської бібліотеки та бібліотеки-філіалу Шполянської централізованої бібліотечної системи та їх матеріальних цінностей. 

17. Про продовження терміну дії повноважень присяжних Шполянського районного суду до 2020 року. 

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Бурти. 

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Антонівка, с. Глиняна Балка та с. Коротине. 

20. Про звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України В.О.Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі. 

Заступник голови районної ради                                                                            Л.М.Татарина