Mobile menu

 Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

15 листопада 2019 р.                                                                                        №01-06/63

Про скликання позачергової

тридцять дев'ятої сесії районної ради

 

Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55, п. 6 ст. 56 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову тридцять дев'яту сесію районної ради 15 листопада 2019 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради. 

2. Про інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року. 

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-7/VII "Про районний бюджет на 2019 рік". 

4. Про внесення змін до фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради. 

5. Про районну програму поліпшення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у Шполянському районі Черкаської області на 2019-2020 роки. 

6. Про встановлення вартості харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району на 2020 рік. 

7. Про затвердження Актів приймання-передачі шкільного автобуса із районної комунальної власності у власність Лип’янської сільської ради. 

8. Про затвердження Актів приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей сільських бібліотек філіалів Шполянської централізованої бібліотечної системи із районної комунальної власності у комунальну власність Лип’янської сільської ради. 

9. Про затвердження Актів приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних цінностей сільських бібліотек філіалів Шполянської централізованої бібліотечної системи із районної комунальної власності у комунальну власність Матусівської сільської ради. 

10. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж с. Водяне. 

Заступник голови районної ради                                                                         Л.М.Татарина