Mobile menu

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

«15» липня 2016 р.                                                                         №01-06/27

 Про скликання позачергової

восьмої сесії районної ради

 

             Відповідно до п. 4, 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», листа Шполянської районної державної адміністрації від 13.07.2016 №222/01-19 «Про необхідність скликання позачергової сесії районної ради», -

 1. Скликати позачергову восьму сесію районної ради 22 липня 2016 року о 10.00 годині в сесійній залі районної ради.

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2015 №4-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік».

2. Про надання дозволу на списання кредиторської заборгованості.

3. Про програму модернізації системи одержання та обробки інформації Шполянського відділення Смілянської ОДПІ

4. Про погодження укладення договору оренди тепло генераторної на твердому паливі Водянського НВК.

5. Про надання дозволу на списання майна районної комунальної власності.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Сідлецького Михайла Леонідовича для ведення фермерського господарства.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Сідлецького Михайла Леонідовича для ведення фермерського господарства.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Сідлецького Михайла Леонідовича для ведення фермерського господарства.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Сідлецького Михайла Леонідовича для ведення фермерського господарства.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Сідлецького Михайла Леонідовича для ведення фермерського господарства.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Кравченка Дмитра Вікторовича для ведення фермерського господарства.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Кравченка Дмитра Вікторовича для ведення фермерського господарства.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Кравченка Дмитра Вікторовича для ведення фермерського господарства.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Кравченка Дмитра Вікторовича для ведення фермерського господарства.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді гр. Кравченка Дмитра Вікторовича для ведення фермерського господарства.

  

 

Голова районної ради                                                                        О.М.Кузуб