Mobile menu

 Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

«16» жовтня  2020 р.                                                                                       № 01-06/40  

Про скликання позачергової 

п’ятдесятої сесії районної ради 

 Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, підп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55, п. 6 ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», - 

1. Скликати позачергову п’ятдесяту сесію районної ради 21 жовтня  2020 року о 10.00 годині. 

2. На розгляд позачергової сесії винести питання: 

1. Про надання згоди на передачу з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ закладу охорони здоров’я. 

2. Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків» з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

3. Про внесення змін до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської районної ради на 2020 рік. 

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №40-7/VII «Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік». 

5. Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської районної ради. 

6. Про затвердження стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти. 

7. Про надання згоди сектору освіти у справах сім’ї, молоді та спорту на списання майна районної комунальної власності. 

8. Про надання згоди на передачу з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ бюджетної установи. 

9. Про надання згоди на передачу приміщення та майна закладів культури з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

10. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж села Лозуватка. 

Заступник голови районної ради                                                                              Л.М.Татарина