Mobile menu

 Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

31 серпня 2017 р.                                                                                                                                             №01-06/48

Про скликання чергової

вісімнадцятої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати чергову вісімнадцяту сесію районної ради 21 вересня 2017 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради бюджетних установ комунальної власності Шполянської районної ради та зміну підпорядкування навчальних закладів. 

2. Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів, що розташовані на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. 

3. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді ФО-П Курінний В.О. для рибогосподарських потреб (став), розташованих в адміністративних межах Антонівської сільської ради. 

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ "ЛНЗ-АГРО" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих в адміністративних межах Кавунівської сільської ради. 

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,0000 га, що перебуває в оренді гр. Козинець Олени Миколаївни для ведення фермерського господарства, розташована в адміністративних межах Сигнаївської сільської ради. 

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок площею 0,4131 га, що перебуває в оренді гр. Мартиновського Миколи Миколайовича для ведення особистого селянського господарства, розташована в адміністративних межах Шполянської міської ради. 

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 5-ти земельних ділянок загальною площею 30,6249 га, що перебувають в оренді СТОВ "Шполянська рибоводно-репродуктивна станція" для рибогосподарських потреб, розташованих в адміністративних межах Антонівської сільської ради. 

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок загальною площею 3,2096 га, що перебувають в оренді ФОП Годлевського В.П. для рибогосподарських потреб, розташованих в адміністративних межах Антонівської сільської ради. 

Голова районної ради О.М.Кузуб