Mobile menu

Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

14 листопада 2017 р.                                                                                                                                   №01-06/65

Про скликання позачергової

дев'ятнадцятої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5, 7 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову дев'ятнадцяту сесію районної ради 16 листопада 2017 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради бюджетних установ комунальної власності Шполянської районної ради та зміну підпорядкування позашкільних навчальних закладів. 

2. Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів позашкільних навчальних закладів, що розташовані на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. 

3. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради Шполянської дитячої школи мистецтв. 

4. Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу Шполянської дитячої школи мистецтв, що розташована на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. 

5. Про надання згоди на передачу з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Шполянської міської ради філій Центральної бібліотечної системи. 

6. Про делегування представників Шполянського району до Госпітальної ради. 

7. Про надання дозволу на використання лікарських засобів з недоторканного резерву для стаціонарного лікування хворих.

8. Про внесення змін до районної комплексної програми «Медичні кадри» на 2016-2018 роки. 

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.02.2011 №5-7/VI «Про районну програму оздоровлення території району від сказу». 

10. Про районну програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання. 

11. Про внесення змін до районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки. 

12. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення Шполянського району на 2017-2020 роки. 

13. Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів Шполянського району на 2012-2017 роки. 

14. Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки. 

15. Про Програму поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського районного військового комісаріату Черкаської області на 2017 рік. 

16. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Шполянського району на 2017 рік. 

17. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 р № 14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік». 

18. Про надання згоди на укладення договору оренди майна районної комунальної власності. 

19. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

20. Про погодження укладення договору оренди приміщення та обладнання тепло генераторної Матусівського НВК І-ІІІ ступенів №1. 

21. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Кузубу О.М. 

22. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Татариній Л.М. 

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під ставками). 

39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами). 

40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами). 

41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під ставком). 

42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

43. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Сіващенко Марії Олімпіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

44. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Макодзей С.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

45. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді СФГ «Оріон» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами). 

46. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Бовсуна Сергія Миколайовича для ведення фермерського господарства. 

47. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ «ЛНЗ-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Агро Відродження» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

49. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Кравченка Віктора Дмитровича для ведення фермерського господарства. 

50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ «Агрофірма Вись» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Голова районної ради О.М.Кузуб