Mobile menu

 Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

«14» грудня  2017 р                                                                                                             №01-06/76

Про скликання позачергової 

двадцять першої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5, п. 7 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з необхідністю термінового затвердження актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів, що розташовані на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради, -

1.Скликати позачергову двадцять першу сесію районної ради 15 грудня 2017 року о 10.00 годині. 

2. На розгляд сесії винести питання: 

1. Про затвердження Актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів, що розташовані на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради.                                                                        

2. Про затвердження Актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів позашкільних навчальних закладів, що розташовані на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради.                                           

3. Про затвердження Актів приймання-передачі цілісного майнового комплексу Шполянської дитячої школи мистецтв, що розташована на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради.                                           

4. Про затвердження програми зайнятості населення Шполянського району на період до 2020 року. 

5. Про районну цільову Програму підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, та їх сімей на  2018 рік. 

6. Про програму фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2018 рік. 

7. Про програму розширення поінформованості населення Шполянського району через друковані засоби масової інформації на 2018-2020 роки. 

8. Про внесення змін до Програми інформатизації сфери охорони здоров’я району на 2016-2020 роки. 

9. Про внесення змін до Статуту Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Шполянської районної ради Черкаської області.  

10. Про встановлення вартості харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району на 2018 рік. 

11. Про надання дозволу на перереєстрацію транспортних засобів відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА. 

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.10.2016 №11-6/VІІ «Про районну премію ім. Олекси Влизька в галузі літератури». 

13. Про надання згоди на передачу матеріальних цінностей бюджетних установ – філій централізованої бібліотечної системи. 

14. Про зняття з контролю Програми підтримки та збереження об’єктів і майна державної власності, технічний стан яких потребує вжиття невідкладних заходів та які розташовані на території Шполянського району на 2015-2017 роки. 

15. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей (автошин, МНМА) Шполянською районною радою. 

16. Про скасування рішення сесії Шполянської районної ради від 16 листопада 2017 року №19-19 «Про надання згоди на укладення договору оренди майна районної комунальної власності». 

17. Про погодження укладення договорів оренди, використання та позички майна районної комунальної власності. 

18. Про планування діяльності Шполянської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів. 

Голова районної ради                                                                          О.М.Кузуб