Mobile menu

 Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

09 лютого 2018 р.                                                                                                                     №01-06/10

Про скликання позачергової

двадцять третьої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову двадцять третю сесію районної ради 14 лютого 2018 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про програму економічного і соціального розвитку Шполянського району на 2018 рік. 

2. Про затвердження проектної документації. 

3. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Матусівської сільської ради бюджетних установ комунальної власності Шполянської районної ради та зміну підпорядкування навчальних закладів.  

4. Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти, що розташовані на території Матусівської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Матусівської сільської ради ОТГ. 

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.02.2012 №14-6/VI «Про районну програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року». 

6. Про надання згоди на укладення договору оренди приміщення колишньої майстерні Матусівського НВК №2. 

7. Про надання дозволу на списання майна районної комунальної власності. 

8. Про погодження укладення договорів оренди спортивних майданчиків на 2018 рік. 

9. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки та техногенної безпеки на 2011-2015 роки на 2016-2020 роки. 

10. Про внесення змін до Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки. 

11. Інформація про результати роботи Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури щодо протидії та боротьби зі злочинністю та у сфері запобігання та протидії корупції у 2017 році. 

12. Про звернення до Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо передачі в комунальну власність Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи з комунальної власності Шполянської районної ради. 

13. Про надання згоди на передачу частини майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

14. Про передачу об’єкту комунальної власності Шполянської районної ради – автомобіля швидкої допомоги до комунальної власності Матусівської сільської ради. 

15. Про передачу об’єкту комунальної власності Шполянської районної ради – приміщення амбулаторії за адресою с. Матусів, вул. Кравченка до комунальної власності Матусівської сільської ради. 

16. Про передачу майна районної комунальної власності, що перебуває в користуванні Шполянського районного ЦПМСД до комунальної власності Шполянської міської ради. 

17. Про план роботи районної ради на 2018 рік. 

18. Про встановлення надбавок, виплату матеріальних допомог та преміювання голови районної ради. 

19. Про  встановлення надбавок, виплату матеріальних допомог та преміювання заступника голови районної ради. 

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Фенікс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

21. Про списання майна комунальної власності. 

22. Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу кінотеатру «Космос», що розташований на території Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. 

Голова районної ради                                                                                                         О.М.Кузуб