Mobile menu

Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

25 квітня 2018 р.                                                                                                                №01-06/29

Про скликання позачергової

двадцять шостої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5, 7 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову двадцять шосту сесію районної ради 27 квітня 2018 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про інформацію Шполянського районного відділу Смілянської місцевої прокуратури щодо протидії та боротьби зі злочинністю та у сфері запобігання та протидії корупції. 

2. Про щорічний районний конкурс на кращу сільську раду.

3. Про внесення змін до районної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки. 

4. Про внесення змін до програми розвитку книговидавничої справи в районі на 2017-2020 роки. 

5. Про внесення змін до Програми "Інформаційно-аналітична система "Місцеві бюджети на 2016-2018 роки". 

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №22-4/VII "Про районний бюджет на 2018 рік". 

7. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2017 №21-12/VII "Про внесення змін до рішення районної ради від 21.10.2016 р. №11-6/ VII "Про районну премію ім. Олекси Влизька в галузі літератури". 

8. Про затвердження Акту приймання-передачі майна територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

9. Про надання згоди на передачу Матусівської ДЮСШ, що розташована на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

10. Про утворення комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Шполянської районної ради. 

11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Ржевського О.В. для ведення фермерського господарства. 

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Курінний В.О. для рибогосподарських потреб (став). 

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді СФГ "Фаворит" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Голова районної ради О.М.Кузуб