Mobile menu

 Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

13 червня 2018 р.                                                        №01-06/37

Про скликання позачергової

двадцять сьомої сесії районної ради

 Відповідно до п. 4, 5 ст. 46, пп. 1 п. 6, п. 7 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову двадцять сьому сесію районної ради 15 червня 2018 року о 1000 годині.

2. На розгляд сесії винести питання:

1. Про інформацію про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про Програму протидії тероризму на території Шполянського району протягом 2018-2022 років.

3. Про районну програму надання шефської допомоги, фінансування заходів спрямованих на підвищення бойової готовності військової частини А1708 Збройних сил Україна на 2018-2019 роки.

4. Про Програму покращення надання адміністративних послуг в Територіальному сервісному центрі №7143 Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області в 2018 році.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2018 рік.

6. Про внесення змін до районної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки.

7. Про надання згоди на передачу частини майна (реабілітаційного обладнання "Альма") Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ.

8. Про затвердження Актів приймання-передачі цілісних майнових комплексів, що розташовані на території Матусівської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Матусівської сільської ради ОТГ.

9. Про Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Шполянської районної ради.

10. Про Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Шполянської районної ради та складу конкурсної комісії.

11. Про районну Програму забезпечення безкоштовного підвезення педагогічних працівників навчальних закладів, що належать до комунальної власності Шполянської районної ради, розташованих у сільській місцевості, до місця роботи та у зворотному напрямку на 2018 рік.

12. Про погодження тарифів на поставку теплової енергії на 2018 рік.

13. Про надання дозволу на прийняття до районної комунальної власності майна Лебединської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Степової Т.В. для сінокосіння та випасання худоби.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Чернуха О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ "ЛНЗ-Агро" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ "ЛНЗ-Агро" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про підвищення надбавки за вислугу років голові районної ради Кузубу О.М.

19. Про затвердження штатного розпису Шполянської районної ради.

Голова районної ради                                                                       О.М.Кузуб