Mobile menu

Шполянська    районна    рада

Р о з п о р я д ж е н н я

м. Шпола

«07» серпня 2018 р.                                                                                                                  №01-06/50

Про скликання чергової двадцять 

восьмої сесії районної ради

 

Відповідно до п. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

1. Скликати чергову двадцять восьму сесію районної ради 30 серпня 2018 року о 1000 годині. 

2. На розгляд сесії винести наступні питання: 

1. Про звіт голови Шполянської районної державної адміністрації за 2017 рік. 

2. Інформація про виконання бюджету за 6 місяців 2018 року. 

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №22-4/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».  

4. Про інформацію Шполянського районного відділу Смілянської місцевої прокуратури щодо протидії та боротьби зі злочинністю та у сфері запобігання та протидії корупції. 

5. Про присвоєння Шполянській центральній бібліотеці ім’я Миколи Томенка. 

6. Про затвердження Акту приймання-передачі майна Матусівської ДЮСШ, що розташована на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ.  

7. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Шполянського району на період до 2020 року. 

8. Про внесення змін до Програми забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції в Шполянському районі на 2016-2020 роки. 

9. Про внесення змін до районної Програми «Шкільний автобус» на 2015-2019 роки.  

10. Про призначення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шполянської районної ради Черкаської області. 

11. Про  оптимізацію ліжкового фонду Шполянської ЦРЛ ім. М.С. і О.С.Коломійченків. 

12. Про звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини. 

13. Про надання дозволу на списання майна районної комунальної власності. 

14. Про надання дозволу на списання печатки гербової та штампу кутового Шполянської районної ради. 

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

24. Про внесення змін до рішення районної ради від 27.04.2018 р. №26-14/VII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді СФГ «Фаворит» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва". 

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду СТОВ «Шполянська рибоводно-репродуктивна станція» для рибогосподарських потреб.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду СТОВ «Шполянська рибоводно-репродуктивна станція» для рибогосподарських потреб.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді ТОВ «Сільгосптехніка» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами). 

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Тирси О.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Авуар» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Запорожець Марини Олексіївни для рибогосподарських потреб. 

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді ФОП Скрипника Андрія Григоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

Голова районної ради                                                                            О.М.Кузуб