Mobile menu

РІШЕННЯ   № 9 - 7 /УІІ

 21 червня  2016  року 

 с.Лип’янка

   Про встановлення пільг земельного

податку на 2017  рік.

  

             Відповідно  до  п.п. 24  п. 1 статті 26 , статті 59,69  Закону  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні” від 21.05.1997 року № 280/97-ВР (із внесеними змінами  та доповненнями) ,  ст..12.3 Податкового кодексу  України  від  02.12.2010, № 2755-VI (із внесеними змінами та доповненнями) , п.4 прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податковго кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»  від 28.12.2014 року № 71-УІІ, розглянувши лист фінасового управління Шполянської районної державної адміністрації від 12.01.2015 року № 9/01-20  «Про надання пільг зі сплати земельного податку» з метою зменшення податкового навантаженя на юридичних осіб , які фінансуються за рахунок коштів державного чи місцевого бюджетів  або відносяться до комунальних підприємств села чи до благодійних організацій створених відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутку, враховуючи той факт , що кошти від сплати земельного податку зараховуються до місцевого бюджету  Лип’янська   сільська  рада 

                                                                    ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на території Лип’янської сільської ради Шполянського району Черкаської області на 2017 рік  пільги зі сплати земельного податку для органів державної влади та органи місцевого самоврядування , всіх  комунальних підприємств села, а також для закладів, установ, організацій і всіх юридичних осіб які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів та благодійні організації, створених відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутку.

 2. Звільнити стовідсотково від сплати земельного податку у 2017 році органи державної влади, органи місцевого самоврядування, всі комунальні підприємства села, а також заклади, установи, організації та всі юридичні особи, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів та благодійні організації, створених відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутку.

 3.  Секретарю сільської ради здійснити оприлюднення даного рішення в  ЗМІ, згідно чинного законодавства. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.

  4. Екземпляр рішення направити Шполянському відділенню Смілянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області, для використання в роботі.

 5.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з  комісія з питань планування бюджету і фінансів;

  

Сільський голова                                                               С.Ю.Іщенко